Zájezd do Anglie
Uprostřed června se naše škola vydala na letecký zájezd do hlavního města Velké Británie - Londýna. Překvapivě nás zde přivítalo, na Anglii velmi neobvyklé, slunečné počasí bez dešťů. Mimo Londýna jsme také zavítali do historického Windsoru, kde jsme navštívili druhý největší hrad na světě, univerzitního Oxfordu a přímořského Brightonu, kde jsme absolvovali výlet k proslulým křídovým útesům. Celkově jsme prožili pět nezapomenutelných dnů plných zážitků, procvičili jsme si angličtinu a poznali novou, úplně jinou kulturu. (Ján Dobiš, kvarta)





