Sudoku

Sudoku
Sudoku - regionální kolo

Sudoku - regionální kolo

26. 1. 2016 - Koncem ledna proběhlo na našem gymnáziu regionální kolo v luštění Sudoku, kterého se zúčastnilo 7 družstev. 1. místo vybojovalo družstvo ze 4. A našeho gymnázia (Sára Chromková, Adriana Kožuchová, Jana Blažková), 2. místo patří našemu družstvu ze 2. A (Lucie Černá, Magdalena Synková, Anna Šašinková) a 3. místo obsadilo družstvo ze SŠ Strážnice (Jan Synek, Miroslav Jegla, Jakub Baďura). Fotografie ze soutěže si můžete prohlédnout po kliknutí na "více...".

Sudoku - regionální kolo - Více...

Sudoku - školní kolo

Sudoku - školní kolo

16.12. 2016, V pátek se uskutečnilo školní kolo v SUDOKU družstev, kterého se zúčastnilo 14 týmů. Výsledky zjistíte po kliknutí na "více..." První dvě družstva v obou kategoriích nás budou reprezentovat v oblastním kole, které se uskuteční 1. 2. 2017 na našem gymnáziu.

Sudoku - školní kolo - Více...

Sudoku - regionální kolo - máme vítěze!!!

Sudoku - regionální kolo - máme vítěze!!!

1. 2. 2017, Ve středu proběhlo na našem gymnáziu regionální kolo v luštění Sudoku, kterého se zúčastnilo 9 družstev. Naše čtyři družstva předvedla skvělé výkony a v obou kategoriích obsadila přední místa. Srdečně gratulujeme! Výsledkovou listinu a fotografie ze soutěže si můžete prohlédnout po kliknutí na "více...".

Sudoku - regionální kolo - máme vítěze!!! - Více...

Sudoku - celostátní finále v Brně

Sudoku - celostátní finále v Brně

9. 6. 2017, V pátek v Science centru VIDA! proběhla velkolepá intelektuální bitva. Dvacet osm tříčlenných týmů z různých koutů republiky se utkalo naostřenými tužkami v celostátním finále soutěže v řešení sudoku. Ve čtyřech kolech museli zdolat několik desítek náročných logických úloh, abychom po čtyřech hodinách zápolení a jedné science show mohli vyhlásit ty nejlepší...

Sudoku - celostátní finále v Brně - Více...

Sudoku - oblastní kolo

Sudoku - oblastní kolo

7. 3. 2018, Ve středu se uskutečnilo na našem gymnáziu oblastní kolo v řešení SUDOKU. Soutěže se zúčastnilo 14 tříčlenných družstev. V kategorii SŠ se na 1. místě umístilo Gymnázium Púchov, na 2. místě Gymnázium Uherské Hradiště a na 3. místě naše domácí družstvo ve složení Michal Kuchařík, Jan Hrdoušek a Lukáš Karas. V kategorii ZŠ se na 1. místě umístilo družstvo ZŠ Vnorovy, na 2. místě Gymnázium Uherské Hradiště a na 3. místě opět domácí družstvo ve složení Aneta Solaříková, Michal Jaroš a Josef Janeček. Do celostátního finále v Brně postupují první 3 družstva v kategorii SŠ a první 2 družstva v kategorii ZŠ. Blahopřejeme!

Sudoku - oblastní kolo - Více...

Sudoku - celostátní kolo

Sudoku - celostátní kolo

V úterý 4. 6. se konalo v Brně celostátní kolo soutěže v luštění SUDOKU. Naše soutěžní družstvo ze sexty ve složení Jan Hrdoušek, Lukáš Karas a Michal Kuchařík obstálo na výbornou. V tvrdé konkurenci družstev z celé republiky obsadili velmi pěkné 7. místo. Gratulujeme!

Sudoku - celostátní kolo - Více...

Akce dokumentů