Šachový turnaj - okresní kolo ve Vacenovicích!!!

19. 12. 2017, V úterý se ve Vacenovicích uskutečnil okresní přebor žáků základních a středních škol v šachu. Naše gymnázium excelentně reprezentovala celkem tři družstva...

... Ve starších žácích pouze se ztrátou celkově jednoho bodu zvítězilo družstvo pod taktovkou kapitána Lukáše Londina ve složení Tomáš Skalka, Jasmína Londinová a Emílie Tomšicová. V kategorii středoškolských hráčů šachu jsme byli taktéž úspěšní. Vítězné družstvo A ve složení Václav Ochotný, Michal Bačík, Daniela Skalková a Martin Hubáček s přehledem zvládli celý turnaj. Úspěchem se může pyšnit i družstvo B ve stejné kategorii, a to ve složení Jakub Poštolka, Michal Kuchařík, Michal Jaroš a Eliška Hartmanová, které přivezlo pomyslnou bronzovou příčku. Naši studenti si vybojovali postup do krajského kola v obou kategoriích, které se uskuteční 23. 1. 2018 v Břeclavi. Všem našim talentům moc děkujeme za reprezentaci a budeme jim držet v dalších soutěžích palce.