Soutěž anglických prezentací - 2. místo!

I letos vyhlásila společnost Lingea, která se věnuje vydavatelství jazykových knih, slovníků a příruček, soutěž anglických prezentací, tentokrát již 4. ročník. Naši školu reprezentovala, stejně jako loni, Lucie Zubatá, žákyně 3. ročníku. Ve své kategorii středoškolských studentů získala za svou práci s názvem Croatia - more than summer destination krásné 2. místo. Gratulujeme!

I letos vyhlásila společnost Lingea, která se věnuje vydavatelství jazykových knih, slovníků a příruček, soutěž anglických prezentací, tentokrát již 4. ročník. Soutěžící měli na výběr ze 4 témat: Moje Superstar, můj mazlíček; Můj nejlepší výlet nebo dovolená; Moje hobby - co mě baví nejen ve škole a Proč jsem (nebo nejsem) na Facebooku. 

Naši školu reprezentovala, stejně jako loni, Lucie Zubatá, žákyně 3. ročníku. Jelikož ráda cestuje, zvolila si téma Můj nejlepší výlet nebo dovolená. Ve své kategorii středoškolských studentů získala za svou práci s názvem Croatia - more than summer destination krásné 2. místo. Gratulujeme!

Akce dokumentů

Kategorie: