N-trophy

Soutěž N-trophy
N-trophy

N-trophy

V soutěži N-trophy, v konkurenci 150 týmů z ČR a SR se náš tým EMA, ve složení Eva Filípková, Martin Mičulka a Anna Grombířová (všichni z 2. A), umístil na úžasném 4. místě. Finále soutěže proběhne první březnový víkend v Kampusu Masarykovy Univerzity v Brně. Další informace a výsledková listina po kliknutí na "více..."

N-trophy - Více...

N-trophy 2016 - náš tým je ve finále!!!

N-trophy 2016 - náš tým je ve finále!!!

Do letošního ročníku se registrovalo 171 týmů z České republiky i Slovenska. Na našem gymnáziu kvalifikační kolo soutěže řešily tři týmy - Gripeni (Martin Hrbáč a Matěj Vlček, oba 1. A), Lívanečci (Lucie Hoffová, Karolína Kučerová, Tereza Bělohoubková, všechny 2. A) a Flamingo ve složení Eva Filípková, Martin Mičulka a Anna Grombířová (všichni 3. A). Výborný výsledek dosáhl tým Flamingo, který byl už loni v celostátním finále. Letos se opět Flamingo probojovalo do finále, které proběhne 18. – 20. března 2016 v Kampusu Masarykovy Univerzity v Brně. Držíme palce našemu týmu ve finále! Celý článek o soutěži na "více..."

N-trophy 2016 - náš tým je ve finále!!! - Více...

N-trophy 2016 - celostátní kolo v Brně

N-trophy 2016 - celostátní kolo v Brně

18. - 20. 3. 2016, Třetí týden v březnu proběhlo ústřední kolo soutěže N-trophy. Tato soutěž je určena tříčlenným týmům středoškoláků z celé České i Slovenské republiky, kteří mají zájem o přírodní vědy. Z naší školy se do finále probojoval tým Flamingo ve složení Anna Grombířová, Martin Mičulka a Eva Filípková (všichni 3. A). Zopakovali tak úspěch z minulého roku. Své tehdejší umístění vylepšili a splnili tak cíl probojovat se v opravdu drsné konkurenci do první desítky. Z celkového počtu 171 týmů se pak umístili na krásném 8. místě. Studentům k úspěchu gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším studiu. Celý článek a fotografie po kliknutí na "více...".

N-trophy 2016 - celostátní kolo v Brně - Více...

Akce dokumentů