Dějepisná soutěž studentů gymnázií

Dějepisná soutěž studentů gymnázií - krájské kolo

Dějepisná soutěž studentů gymnázií - krájské kolo

9. 4. 2014, Skupina studentů našeho gymnázia - Anička Grombířová (1.A), Lucka Pavlicová (3.B) a Tadeáš Pavlík (3.A) - se zúčastnila Dějepisné soutěže studentů gymnázií. V rámci Jihomoravského kraje skončili na vynikajícím 2. místě! V rámci celé republiky jsme pak skončili na 7. – 8. místě z 208 soutěžních gymnázií. Srdečně gratulujeme! Celý článek po kliknutí na "...více"

Dějepisná soutěž studentů gymnázií - krájské kolo - Více...

Dějepisná soutěž studentů gymnázií - celostátní kolo

Dějepisná soutěž studentů gymnázií - celostátní kolo

Naši studenti - Anička Grombířová (2. A), Lucie Pavlicová (4. B) a Tadeáš Pavlík (4. A) vybojovali skvělé 11. místo v celorepublikovém finále Dějepisné soutěže studentů gymnázií. V konkurenci 75 českých a slovenských gymnázií předvedli vynikající výkon a zaslouží velkou gratulaci! Celý článek z nevšedního zážitku ze soutěže v Chebu po kliknutí na "více..."

Dějepisná soutěž studentů gymnázií - celostátní kolo - Více...

Dějepisná soutěž studentů gymnázií - krajské kolo - 1. místo!!

Dějepisná soutěž studentů gymnázií - krajské kolo - 1. místo!!

8. 4. 2015, Ve středu se vydala tříčlenná skupina studentů našeho gymnázia ve složení Anička Grombířová (2.A), Terka Svitálková (kvinta) a Tomáš Macalík (sexta) do Brna na biskupské gymnázium, aby se podruhé v historii naší školy zúčastnili již XXIV. ročníku Dějepisné soutěže studentů gymnázií...

Dějepisná soutěž studentů gymnázií - krajské kolo - 1. místo!! - Více...

1. místo v mezinárodní dějepisné soutěži!!!

1. místo v mezinárodní dějepisné soutěži!!!

Trojice studentů Purkyňova gymnázia, Strážnice - Anička Grombířová (3. ročník), Tomáš Macalík (septima), Adam Žák (septima) - vyhrála 26. listopadu 2015 mezinárodní dějepisnou soutěž studentů gymnázií ČR a SR! Srdečně gratulujeme k velkému úspěchu!!! Celý článek a fotografie o průběhu soutěže po kliknutí na "více..."

1. místo v mezinárodní dějepisné soutěži!!! - Více...

Čundr do Štrasburku

Čundr do Štrasburku

Ve dnech 18. – 21. října tohoto roku se naše trojice (Anna Grombířová, Adam Žák a Tomáš Macalík) zúčastnila běžných školních aktivit. Avšak již den po 21. říjnu, tedy 22. října, vypravila se tato trojice na zaslouženou cestu přes Německo a Francii do Francie, ba přímo do Štrasburku. Zasloužená proto, že se jednalo o odměnu za vítězství v Dějepisné soutěži gymnázií...

Čundr do Štrasburku - Více...

Dějepisná soutěž studentů gymnázií v Chebu

Dějepisná soutěž studentů gymnázií v Chebu

23. 11. 2017, Dějepisná soutěž studentů gymnázií, pořádaná Gymnáziem Cheb, je již řadu let největším setkáním středoškolských studentů České a Slovenské republiky. V průběhu soutěže studenti prezentují v písemných testech své vědomosti, které svou hloubkou (zejména u družstev v popředí výsledkové listiny) v dobrém slova smyslu pravidelně šokují přítomné vysokoškolské pedagogy. Naše družstvo ve složení – Alžběta Grombířová, Tereza Svitálková, Jakub Šuráň pod vedením Mgr. Jiřího Hubačky - vybojovalo vynikající 4. místo. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Dějepisná soutěž studentů gymnázií v Chebu - Více...

Akce dokumentů

Kategorie: