SOČ - krajské kolo v Brně

11. 5. 2018, Ve čtvrtek proběhlo na Gymnáziu Brno, třída Kapitána Jaroše krajské kolo soutěže Středoškolské odborné činnosti. Naše studentky letos obhajovaly své práce ve třech oborech. Děkujeme všem za vzornou reprezentaci našeho gymnázia a postupujícím studentkám přejeme hodně úspěchů v celostátním kole. Výsledky se dozvíte po kliknutí na "více…“

...V oboru ekonomika a řízení prezentovaly svou odbornou práci s názvem „Kulturní prostředí jako rozhodující faktor při tvorbě reklamy v českém a čínském prostředí“ maturantky Tamara Mlýnková a Barbora Šebestová. Výborným 2. místem v krajském kole si vybojovaly postup do celostátního kola., které se bude letos konat na Slovanském gymnáziu v Olomouci ve dnech 15. - 17. června 2018.

Alena Kobidová a Amalie Berčíková ze septimy soutěžily s prací „Obsah jódu v mléce“ v oboru zemědělství a potravinářství. Téma „První pomoc – aktivity s dětmi v předškolním věku“ velmi zajímavě prezentovala Lucie Zubatá z 3. A v oboru pedagogika, psychologie a problematika volného času. Děvčata do celostátního kola sice nepojedou, ale patří jim uznání za výbornou reprezentaci našeho gymnázia.

Akce dokumentů

Kategorie: