Dvě odborné práce SOČ postupují do celostátního kola!!!

11. 5. 2017, Ve čtvrtek proběhlo v Brně na Gymnáziu třídy Kapitána Jaroše krajské kolo soutěže Středoškolské odborné činnosti. Naši studenti letos obhajovali své práce v pěti oborech. Děkujeme všem za vzornou reprezentaci našeho gymnázia a postupujícím studentkám přejeme hodně úspěchů v celostátním kole. Výsledky se dozvíte se po kliknutí na "více…“

 

...

V oboru ekonomika a řízení prezentovala svou odbornou práci s názvem „Zrcadlová hypotéka“ maturantka Lucie Dudíková. Výborným 2. místem v krajském kole si vybojovala postup do celostátního kola. Práci s názvem „Výukové materiály Save the jungle with Rimbo“ zpracovaly Petra Crhonková a Radka Syrová (obě 2. A) v oboru tvorba učebních pomůcek. Protože děvčata v krajském kole zvítězila, postupují také do celostátního kola, které se bude letos konat v Boskovicích 16. - 18. června 2017.

Barbora Kotková z 3. A soutěžila s prací „Využití Ramanovy spektrometrie k analýze šperkových kamenů“ v oboru geologie a geografie, obsadila v přehlídce 5. místo.  Kristýna Režňáková z oktávy obhajovala svou práci s názvem „Změna obsahu vitamínu C ve vybraných druzích ovoce a zeleniny v průběhu dlouhodobého zmražení“ v oboru zemědělství a potravinářství. Téma „Zdraví nás baví“ zpracovávaly Barbora Plešová a Tereza Příkazká (obě 4. A) v oboru pedagogika a v silné konkurenci si vybojovaly 6. místo.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci našeho gymnázia a postupujícím studentkám přejeme hodně úspěchů v celostátním kole.

Akce dokumentů

Kategorie: