Olympiáda ze zeměpisu

Olympiáda ze zeměpisu - školní kolo

Olympiáda ze zeměpisu - školní kolo

30. 1. 2013 – Ve středu proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády ve čtyřech věkových kategoriích. Na prvním místě, v nejmladší kategorii A, se umístila Štěpánka Vrhelová z primy. V kategorii B, které se zúčastnili žáci sekundy, obsadil 1. místo Jakub Šuráň. Úlohy kategorie C, řešili žáci tercie a kvarty. Nejvyšší počet bodů a tedy 1. místo patří Richardu Průžkovi z kvarty. Kategorie C, pro nejstarší žáky, se zúčastnilo 11 žáků ze sexty, 2. A, 2. B a 4. A. Tady 1. místo patří Martinu Kristoňovi ze 4. A. Zpracoval: Mgr. Jiří Hubačka

Olympiáda ze zeměpisu - školní kolo - Více...

Olympiáda ze zeměpisu - okresní kolo

Olympiáda ze zeměpisu - okresní kolo

25. 2. 2014, V úterý proběhlo v Kyjově okresní kolo Zeměpisné olympiády. V kategorii „A“ nás reprezentoval Jan Hrdoušek (prima), který mezi 16 účastníky obsadil 1. místo. Mezi 18 účastníky v kategorii „B“ vybojoval 1. místo David Novák (sekunda). Oba vítězové postupují do krajského kola, které proběhne 17. 3. 2014 v Brně. Ke skvělým výsledkům srdečně blahopřejeme.

Olympiáda ze zeměpisu - okresní kolo - Více...

Olympiáda ze zeměpisu 2014/2015 - školní kolo

Olympiáda ze zeměpisu 2014/2015 - školní kolo

17. 12. 2014, Těsně před vánočními prázdninami proběhlo ve středu školní kolo zeměpisné olympiády. Podrobnosti o jeho průběhu a jména vítězů v jednotlivých kategoriích po kliknutí na "více..."

Olympiáda ze zeměpisu 2014/2015 - školní kolo - Více...

Olympiáda ze zeměpisu

Olympiáda ze zeměpisu

17. 2. 2015, V úterý proběhlo okresní kolo zeměpisné olympiády v Rohatci pro kategorie A (prima), B (sekunda) a C (tercie a kvarta). Poslední roky se naše gymnázium řadí k těm úspěšnějším školám v okrese a zdá se, že nastolený trend pokračuje i nadále - vždyť kategorii B s naprostým přehledem vyhrál sekundán Robert Chytil, v kategorii A vybojoval Michal Jaroš vynikající druhé místo a Pavla Grombířová z tercie skončila na výborném desátém místě kategorie C. Všem našim reprezentantům gratulujeme a Robertovi s Michalem držíme palce do krajského kola!

Olympiáda ze zeměpisu - Více...

Olympiáda ze zeměpisu - krajské kolo

Olympiáda ze zeměpisu - krajské kolo

17. 3. 2015, V úterý proběhlo v Brně na pedagogické fakultě krajské kolo zeměpisné olympiády, které se zúčastnili hned tři naši studenti. Vynikajících úspěchů dosáhl Michal Jaroš (prima) 2. místo, přičemž mu chybělo pouhého 0,5 bodu ze 100 možných na absolutní vítězství! Ani Robert Chytil (sekunda) nezůstal pozadu a umístil se na 2. místě. Obrovskou nadějí byla také kategorie D (tedy středoškolská). Peťa Novák ze 3. A – po dvou kolech byl průběžně první a měl reálnou šanci se podívat na celostátní kolo do Prahy. Ovšem poslední kolo se nakonec projevilo jako kritické a v obrovské konkurenci nakonec spadl na – přesto velmi slušné – 7. místo. Všem našim reprezentantům gratulujeme a děkujeme, že úspěšně hájili barvy našeho gymnázia! Další info po kliknutí na "více..."

Olympiáda ze zeměpisu - krajské kolo - Více...

Olympiáda ze zeměpisu - okresní kolo

Olympiáda ze zeměpisu - okresní kolo

16. 2. 2016, V úterý proběhlo na ZŠ Újezd v Kyjově okresní kolo zeměpisné olympiády pro kategorie A (prima), B (sekunda), C (tercie, kvarta). Naši školu na této akci reprezentovali studenti Martin Bezděk z primy, Michal Jaroš ze sekundy a David Novák z kvarty. Všichni tři studenti prokázali výborné zeměpisné znalosti a dosáhli následujících výsledků: Martin Bezděk (kategorie A) získal 44,5 bodů a obsadil 8. místo, Michal Jaroš dosáhl 88,5 bodů a stal se vítězem ve své kategorii B a David Novák posbíral celkem 59,5 bodů a ve své kategorii obsadil 7. místo. Všem účastníkům gratulujeme k jejich pěknému umístění.

Olympiáda ze zeměpisu - okresní kolo - Více...

Olympiáda ze zeměpisu - okresní kolo v Rohatci

Olympiáda ze zeměpisu - okresní kolo v Rohatci

20. 2. 2018, V úterý se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády na ZŠ v Rohatci. V konkurenci zúčastněných z našeho okresu obstálo Purkyňovo gymnázium velmi dobře, neboť v kategorii A zvítězil Petr Ivan (prima), v kategorii B obsadil Lukáš Londin (sekunda) solidní 8. místo a v nejstarší kategorii se umístil na medailovém bronzovém místě Michal Jaroš (kvarta). Všem našim soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.

Olympiáda ze zeměpisu - okresní kolo v Rohatci - Více...

Olympiáda ze zeměpisu - krajské kolo v Brně

Olympiáda ze zeměpisu - krajské kolo v Brně

28. 3. 2018, Ve středu se na Pedagogické fakultě MU Brno uskutečnilo krajské kolo Zeměpisné olympiády. V kategorii A reprezentoval naše gymnázium Petr Ivan z primy, který obsadil výborné 3. místo. Gratulujeme!

Olympiáda ze zeměpisu - krajské kolo v Brně - Více...

Akce dokumentů