Olympiáda z chemie

Chemická olympiáda
Olympiáda z chemie - okresní kolo - 1. místo!
9. 3. 2015, V pondělí se konalo na Purkyňově gymnáziu okresní kolo chemické olympiády. Jakub Šuráň z kvarty se dokázal prosadit v konkurenci 15 soutěžících a obsadil vynikající 1. místo a postupuje do krajského kola! Alena Kobidová z kvarty se umístila jako desátá. Oběma našim žákům děkujeme za důstojnou reprezentaci Purkyňova gymnázia. Celý článek po kliknutí na "více".
Olympiáda z chemie - krajské kolo - 1. místo!
30. 3. 2015, V pondělí proběhlo v Brně krajské kolo Chemické olympiády. Barvy okresu Hodonín a našeho gymnázia hájil velmi úspěšně a přesvědčivě kvartán Jakub Šuráň. Ze všech 37 účastníků získal nejvíc bodů (98,5 bodů ze 100 možných) a stal se tak přesvědčivým vítězem krajského kola. Tím dosáhl v této kategorii maximálního úspěchu, protože (bohužel) tato kategorie již další kola nemá a není kam postoupit. Jakubovi tímto blahopřejeme k velkému úspěchu. Celý článek a výsledková listina po kliknutí na "více..."
Olympiáda z chemie (kategorie D) - okresní kolo
8. 3. 2016, V úterý proběhlo na našem gymnáziu okresní kolo chemické olympiády v kategorii D, která je určena žákům ZŠ a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií. Okresního kola se zúčastnilo 19 vybraných žáků, kteří řešili úkoly teoretické i praktické části. V silné konkurenci převážně žáků 9. tříd a kvarty se neztratil Robert Chytil z tercie, který obsadil výborné 5. místo. Blahopřejeme!
Olympiáda z chemie - školní kolo
23. 3. 2016 proběhlo školní kolo chemické olympiády v kategorii C. Olympiáda zahrnovala teoretickou část a praktickou část. Na prvním místě se umístil Jakub Šuráň (kvinta), na druhém místě Petra Crhonková (1. A) a třetí místo obsadil Martin Hrbáč (1. A). Jakub Šuráň postoupil do krajského kola, které se bude konat 6. 4. 2016 na VUT v Brně. Gratulujeme!
Olympiáda z chemie (kat. D) - okresní kolo
7. 3. 2017, V úterý proběhlo na našem gymnáziu okresní kolo chemické olympiády v kategorii D, která je určena žákům ZŠ a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií. Okresního kola se zúčastnilo 16 vybraných žáků, kteří řešili úkoly teoretické i praktické části. Výborné třetí místo obsadil žák kvarty Robert Chytil. V silné konkurenci žáků převážně 9. tříd a kvarty se neztratil Michal Jaroš z tercie, který obsadil výborné 4. místo. Blahopřejeme!
Chemická olympiáda - krajské kolo
28. 3. 2017, V úterý proběhlo v Brně krajské kolo Chemické olympiády. Našim zástupce byl opět skvělý Robert Chytil, který se neztratí v žádné konkurenci. Děkujeme za reprezentaci školy a výborné 10. místo.
Olympiáda z chemie - okresní kolo
6. 3. 2018, V úterý proběhlo na našem gymnáziu okresní kolo chemické olympiády v kategorii D, která je určena žákům ZŠ a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií. Okresního kola se zúčastnilo 19 vybraných žáků, kteří řešili úkoly teoretické i praktické části. Vítězem se stal Bořek Bartolšic (ZŠ Milotice) a 2. místo obsadila Blanka Vrbová (ZŠ Hovorany). Výborné 3. místo obsadil Michal Jaroš (kvarta). V silné konkurenci se neztratila Aneta Solaříková (kvarta), který obsadila výborné 5. místo. Michal i Aneta budou reprezentovat naše gymnázium v krajském kole, které se bude konat 21. 3. 2018 na SPŠ chemické v Brně. Blahopřejeme!
Olympiáda z chemie - krajské kolo v Brně
21. 3. 2018, Ve středu proběhlo v Brně na SPŠ chemické krajské kolo Chemické olympiády kategorie D. Naši školu reprezentovali žáci kvarty Michal Jaroš a Aneta Solaříková. Oba se neztratili v konkurenci 33 soutěžících z celého Jihomoravského kraje. Míchal, obsadil výborné 9. místo a Aneta byla na 12. místě. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!
Olympiáda v chemii - okresní kolo
V úterý 5. března 2019 proběhlo na našem gymnáziu okresní kolo chemické olympiády kategorie D. Tato kategorie je určena žákům ZŠ a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií. Okresního kola se účastnilo 15 vybraných žáků, kteří řešili úkoly praktické i teoretické části. Vítězkou se stala Aneta Neumanová ze ZŠ Hovorany, 2. místo obsadil Martin Kovář z Klvaňova gymnázia Kyjov a 3. místo vybojovala Markéta Ambrozková ze ZŠ Kyjov. Vítězům gratulujeme.

Akce dokumentů