Projekt "Who am I, who are you?"

Veselí nad Moravou se účastní evropského projektu „Who am I, who are you?“. Na gymnáziu vznikla pracovní skupina 5 Veselanek - I. Blažíčková, K. Blažková, B. Mičková, A. Němcová a M. Šutovská, které se nyní účastní přednášek a besed o problematice evropského občanství. Hlavním výstupem jejich činnosti bude anglická prezentace, se kterou vystoupí na setkání s ostatními evropskými účastníky projektu v červnu ve Španělsku....

odkaz na projekt na stránkách Veselí nad Moravou

Veselí nad Moravou se jako partnerské město účastní evropského projektu „Who am I, who are you?“. V rámci programu „Evropa pro občany“ si projekt si klade za cíl podpořit rozvoj evropské identity a občanství. Snahou projektu je zprostředkovat kontakt mezi studenty z různých částí Evropské unie, kteří navážou vzájemné kontakty a budou diskutovat na téma evropského občanství a jeho významu v dnešní době.

Protože naši školu navštěvuje velký počet žáků z Veselí, vznikla u nás pracovní skupina 5 Veselanek (I. Blažíčková, K. Blažková, B. Mičková, A. Němcová a M. Šutovská), které se nyní účastní přednášek a besed o problematice občanství. Hlavním výstupem jejich činnosti bude anglická prezentace, se kterou vystoupí na setkání s ostatními evropskými účastníky projektu v červnu ve Španělsku. 

Akce dokumentů

Kategorie: