Ples gymnázia

Ples gymnázia 2014
24. 1. 2014, V pátek se za hojné účasti studentů i absolventů konal tradiční PLES našeho gymnázia. Ples je vždy slavnostním ukončením tanečního kurzu a taky místem pro setkání studentů, kteří již opustili svou „alma mater“ a rádi se vracejí za svými kamarády, aby zavzpomínali na „staré dobré časy“ a taky předali zkušenosti a zážitky ze světa vysokých škol. Letošní 3. ročníky spolu se septimou se úkolu přípravy plesu zhostily na výbornou. Ples byl zahájen úchvatným tanečním číslem, které poctivě nacvičovali dnes již zdatné tanečnice a tanečníci 2. ročníku a sexty pod vedením zkušených septimánů! Patří jim za to velký dík a obdiv! Nálada byla skvělá! Letos byla studenty pochválena i hudební skupina Black and White, která dokázala udržovat neustále plný taneční parket. Bohatá tombola, dobrá zábava, výborná hudba, skvěle zachycené momentky – to je asi ta nejlepší pochvala, kterou si organizátoři plesu jistě zaslouží. Děkujeme! A že nepřeháním se můžete přesvědčit ve fotogalerii nebo nahlédnout na krátký video záznam…
Ples gymnázia 2015
23. 1. 2015, V pátek proběhl dlouho připravovaný a očekávaný ples gymnázia. Celý článek o jeho průběhu, videa a spoustu fotek si můžete prohlédnou po kliknutí na "více..."
Ples gymnázia 2017
Přišla plesová sezóna a s ní i dvacátý první reprezentační ples našeho gymnázia, který se nesl ve znamení předávání Oskarů. Celý článek o průběhu a dojmech ze slavnostního večera, včetně fotek a videa najdete po kliknutí na "více...".
Ples gymnázia 2018
Dne 19. ledna se konal 22. ročník reprezentačního plesu našeho gymnázia, tentokrát ve stylu „Velký Gatsby“. Jako každý rok se organizace ujali žáci septimy a třetího ročníku společně se svými třídními profesorkami, paní zástupkyní a panem profesorem Prachařem...
Ples gymnázia 2019
V pátek 18. ledna 2019 se konal v kulturním domě Strážničan ve Strážnici XXIII. ples Purkyňova gymnázia, který se nesl ve stylu Star Dance.... když gympl tančí. Celým plesem hosty provázeli moderátoři Pavla Grombířová a Tomáš Grézl. Po úvodním slovu ředitelky školy PhDr. Jaroslavy Večeřové zahájily ples krásným tancem taneční páry ze sexty a 2.A. K zábavě hrála hudební skupina FERRUM a cimbálová muzika Krepina. Příjemná atmosféra vydržela dlouho do noci, kdy se hosté i pořadatelé rozcházeli domů. Fotografie a video po kliknutí na "více..."
Ples gymnázia 2020
Děkujeme všem hostům, rodičům, absolventům, že přišli zavzpomínat na studentské časy a svou hojnou účastí na plese podpořili studenty našeho gymnázia. Těšíme se na viděnou opět za rok.
Ples gymnázia 2023
Nezapomenutelný večer ve stylu Casino Royale zažili studenti, absolventi a hosté plesu Purkyňova gymnázia. V hlavní roli nebyl hazard ani nebezpečí, v záři reflektorů se octli sami studenti na XXV. plese své školy na téma, které s trochou nadsázky sedlo všem. Děkujeme všem, kteří přispěli jak svou účastí, tak darem a pomohli tím obnovit tradici plesu gymnázia. Budeme se na Vás těšit příští rok.

Akce dokumentů