Ekotým vyhrál 10.000,- Kč

17. 3. 2015, V úterý jsme dostali příznivou zprávu! Malba na stěně v přízemí u hlavního vchodu byla zařazena mezi 10 nejlepších projektů a získala finanční odměnu 10.000 Kč! Ještě jednou děkujeme malířkám Kristýně Šopfové (4. B) a Tereze Zezulové (oktáva), hlavním realizátorkám loga z víček Adéle Alexové, Michaele Svobodové a Andree Smaženkové (4. A) a navrhovateli malby PhDr. Jaroslavu Žákovi za jejich práci, která vedla k tomuto úspěchu. V neposlední řadě patří dík i paní ředitelce, která nám celou plochu dala k dispozici.. Celý článek po kliknutí na "více..."

Ekotým vyhrál 10 000 Kč

Začátkem února Ekotým naší školy poslal do IKEA výzvy „Spolu s námi“ naši “Ekozeď“ jako projekt, který se nám povedlo realizovat, a v úterý 17. března jsme dostali příznivou zprávu. Malba na stěně v přízemí u hlavního vchodu byla zařazena mezi 10 nejlepších projektů a získala finanční odměnu 10.000 Kč! Částku je třeba utratit na ekologický výukový program, exkurzi nebo změnu školního prostředí.

TEREZA v Praze (koordinátor programu Ekoškola v ČR) v oznamovacím mailu přidala: „Jsme hrdí na to, jaké máme kreativní a akční žáky i učitele v našem programu. Oceňujeme také vaší kvalitní práci, kterou v programu děláte a nadšení, se kterým jste se do ní pustili. Gratulujeme vám a jsme moc rádi, že jste v Ekoškole s námi.“ V průběhu týdne náš projekt bude uveřejněný na webu IKEA www.spolusvami.cz.

Ještě jednou děkujeme malířkám Kristýně Šopfové (4. B) a Tereze Zezulové (oktáva), hlavním realizátorkám loga z víček Adéle Alexové, Michaele Svobodové a Andree Smaženkové (4. A) a navrhovateli malby PhDr. Jaroslavu Žákovi za jejich práci, která vedla k tomuto úspěchu. V neposlední řadě patří dík i paní ředitelce, která nám celou plochu dala k dispozici.

Akce dokumentů

Kategorie: