Blešák 2014

12. 12. 2014, Po loňském úspěchu burzy nepotřebných předmětů se Ekotým rozhodl uspořádat i letos Blešák před Vánocemi. Akce vynesla přes tři tisíce korun, za což všem kupujícím děkujeme! Výtěžek poputuje dětem strážnického Dětského domova. Celý článek a fotografie po kliknutí na "více..."

Blešák 2014

 

12. 12. 2014, Po loňském úspěchu burzy nepotřebných předmětů se Ekotým rozhodl uspořádat i letos Blešák před Vánocemi. V pátek se pak jednotlivé třídy v jídelně vystřídaly, aby si žáci i učitelé prohlédli nabízené zboží, a případně si něco staronového i zakoupili.

V hlavních rysech tato akce zůstala stejná jako před rokem. Objem zboží byl možná trochu menší. Také škála předmětů byla podobná: oblečení, šperky, keramika, knížky, DVD aj. Nová však byla možnost si vyzkoušet oblečení v improvizované kabince, ale jen málokdo této vymoženosti využil. Neprodané oblečení bylo věnováno Charitě Strážnice.

Blešák organizujeme hlavně z ekologických důvodů: záměrem je najít druhé použití pro věci, které by jinak předčasně skončily v popelnici. Proto se také ceny většinou pohybovaly od 5 do 50 Kč, podobně jako v second-handu. Nicméně akce vynesla přes tři tisíce korun, za což všem kupujícím děkujeme! Výtěžek putuje dětem strážnického Dětského domova.

 fotografie

Akce dokumentů

Kategorie: