Adaptační a preventivní kurzy

Adaptační a preventivní kurzy
Adaptační kurz 1. ročníku na Vápenkách
7. - 8. 9. 2015, K nástupu do 1. ročníku na našem gymnáziu neodmyslitelně patří i adaptační kurz. Letos tento „seznamovák“ pro žáky třídy 1.A proběhl ve druhém týdnu nového školního roku v Rekreačním středisku na Vápenkách. Celý článek a fotografie po kliknutí na "více..."
Preventivní kurz pro kvintu na Vápenkách
10. a 11. 9., Ve čtvrtek a pátek se uskutečnil na Vápenkách tradiční preventivní pobyt pro kvintu. Pod vedením zkušeného psychologa Mgr. J. Mrkvy proběhla řada aktivit, při kterých si studenti zkoušeli efektivní spolupráci a komunikaci. Dostali také příležitost uvědomit si leccos o sobě samých a o fungování třídního kolektivu. Celý příspěvek a fotografie po kliknutí na "více..."
Adaptační kurz pro primu na Vápenkách
17. - 18. 9. 2015, Ve čtvrtek a v pátek se třída prima zúčastnila adaptačního kurzu na Vápenkách. Program byl, pod vedením psychologa Mgr. Jaroslava Mrkvy, zaměřen na podporu vznikajícího třídního kolektivu. Žáci si vyzkoušeli řadu odborných technik. Kurz probíhal v přátelské atmosféře a všem se velmi líbil. Fotografie po kliknutí na "více..."
Adaptační kurz pro 1.A na Vápenkách
12. - 14. 9., Ráno jsme se sešli ve třídě, plní vzrušení a nadšení z našeho společného adapťáku, abychom se vydali směr Vápenky. Jak probíhal náš první společně strávený čas se dozvíte po kliknutí na "více..."
Adaptační kurz pro primu na Vápenkách
15. - 16. 9., Jako každoročně se i letos vydala třída prima na adaptační kurz na Vápenky. Fotografie a celý příspěvek najdete po kliknutí na "více...".

Akce dokumentů